Elementarne wskazowki

Krem na rumieńce powinien być pierwszą rzeczą, która dotyka policzki, gdy chcesz by Twoje policzki były zdrowe i napięte. Jeśli zdecydujesz się używać sztucznych rzęs, należy pamiętać, aby korzystać z ciemnego kleju, aby komponował się dobrze z Twoimi rzęsami. Przy zakupie „ekologicznych” produktów kosmetycznych, upewnij się, aby sprawdzić czy są certyfikowanymi przez FDA produktami ekologicznymi. W ten sposób na pewno nie zostaniesz oszukany. Stosuj dwa razy w tygodniu na twarz środek złuszczający, aby pozbyć się martwego naskórka.

Pamiętaj, że makijaż będzie wyglądał lepiej na czystej, gładkiej twarzy. Po użyciu maski wzmacniającej, spłucz włosy zimną wodą, aby zamknąć łuski włosów. Aby Twój warkocz trzymał się przez cały dzień, próbuj stylizować włosy odpowiednim produktem. W ten sposób z pewnością trzymał się dłużej. Użyj szamponu rozjaśniającego raz w tygodniu, aby pozbyć się nadmiaru produktu, który mógł wystąpić w ciągu tygodnia.

Jeśli masz rozdrobnione paznokcie, dodaj blasku na górze, aby ukryć odpryski. Używaj pumeksu na nogi po prysznicu, aby pozbyć się modzeli. Nawilżaj powierzchnię pod okiem kremem pod oczy, aby zapobiec obrzękom i workom.

Autor: