Elementarna wskazowka

Latem łatwo zapomnieć, że nasze stopy również się opalają. Pamiętaj więc, aby stosować krem do opalania z minimum SPF 50, jeśli chcesz chodzić boso. Jeśli chcesz, aby Twoja skóra była wolna od trądziku, poszukaj środka do mycia z kwasem salicylowym lub nadtlenkiem benzoilu. Przy wyborze czerwonej szminki, po prostu pamiętaj, aby wybrać taką, która wygląda dobrze z półtonem. Jeśli masz ciepły półton wybieraj ciepłe czerwienie. Filtra przeciwsłoneczne, które twierdzą, że zapewniają „ochronę przez cały dzień” i „odporność na wodę”, nie są wiarygodne.

Nie daj się nabrać na te roszczenia i ponownie posmaruj się filtrami przeciwsłonecznymi przynajmniej co 2-3 godziny. Gdy chcesz stosować samoopalacz, użyj tonera z kolorem prowadzącym. To daje natychmiastowy efekt koloru przed i pokaże, gdzie dokładnie umieścić kolor i gdzie można go przegapić. Jeśli boisz się czerwonej szminki, umieść ją, a następnie zasłoń ją i noś bardziej jako plama. Inny sposób na to, by była mniej intensywna? Nałóż ją palcem, a nie prostu ze sztyftu.

W miesiącach letnich, nie chcesz być oblepiona podkładami, więc spróbuj zamiast tego przyciemnianego balsamu lub kremu BB. Używaj też bibuły, by zarządzać olejem i nie świecić się w sferze T, która również jest idealna do czyszczenia miejsc wokół oczu. Warto pamiętać, że leki przeciwhistaminowe w preparatach antyalergicznych wysuszają skórę, więc stosujmy ciężki podkład podczas sezonu alergicznego.

Elementarna wskazowka Również użyj chroniącego ciepłego sprayu
Zdjęcia ze strony zegarkiipasja.pl

Zamiast tego należy użyć przyciemnianego balsamu. Na koniec pamiętać, że aby Twoje loki utrzymywały się dłużej, włosy muszą być całkowicie suche przed rozpoczęciem pracy z lokówką. Również użyj chroniącego ciepłego sprayu na Twoje wilgotne włosy, aby je uchronić.

Autor: