Maseczka kawowa i maseczka kokosowa

Maseczka kawowa i maseczka kokosowa następnie spłucz ciepłą

Zdjęcia ze strony 3.bp.blogspot.com
toczenie cnc

Maseczka kawowa: użyj drewnianej łyżki, by wymieszać dwie łyżki glinki kosmetycznej, takiej jak kaolin lub bentonit i łyżeczkę suchych fusów. Dodaj od jednej do połowy łyżeczki octu jabłkowego, w zależności od tego, jak bardzo wrażliwa jest Twoja skóra – jeśli jest bardzo reaktywna, zastosuj mniej – i mieszaj aż składniki połączą się w pastę. Rozsmaruj miksturę na twarzy za pomocą palców i pozostaw, aż wyschnie i spłucz ciepłą wodą.

Pamiętaj, że dostaniesz głęboko oczyszczające, absorbujące toksyny właściwości gliny i przeciwzapalne i złuszczające właściwości fusów i równoważące pH skutki octu jabłkowego. Maseczka kokosowa: Dla bardziej nawilżającego leczenia odwykowego, które będzie zarówno wyciągać zanieczyszczenia ze skóry i łagodzić wszelkie wypryski i podrażnienia, zastosuj mieszankę dwóch łyżek glinki bentonitowej z jedną łyżeczką oleju kokosowego pierwszego tłoczenia i pół łyżki surowego miodu, która jest idealna dla odżywienia i naprawy zestresowanej, odwodnionej skóry.

Nałóż mieszankę na czystą, suchą skórę i pozostaw na 15 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą. Pamiętaj też, że możesz użyć miękkiej, wilgotnej ściereczki, aby usunąć maskę, jeśli chcesz trochę delikatnie złuszczyć swoją skórę.

Autor: obliczskladkeocac.pl/proste-obliczenia-oc/